Menu

NORACO

Polityka prywatności

Podbórzańska Etap 2

Nowa inwestycja na Warszewie!

O inwestycji

Jesteśmy w trakcie realizacji II etapu Osiedla Podbórzańska. Składa się on z 3 budynków 3 i 4 -klatkowych. Doskonała lokalizacja, różnorodny wybór mieszkań, zastosowanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie ekologii i ekonomii mieszkania to tylko niektóre z atutów tej inwestycji.

Różnorodny wybór mieszkań

W każdym budynku znajdują się mieszkania o przemyślanym rozkładzie – od niedrogich kawalerek poprzez lokale dwupokojowe (również z w wystawą wschód-zachód i południe-zachód), trzypokojowe w zróżnicowanych wariantach wielkościowych, do przestronnych mieszkań dwupoziomowych z antresolami i pięknymi widokami na okolicę.

Pełen wachlarz udogodnień

Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras z ogródkiem, a w części podziemnej przewidziano halę garażową z miejscami postojowymi w większości połączonymi z przestronnymi komórkami lokatorskimi. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku zlokalizowany będzie ogólnodostępny parking oraz plac zabaw dla dzieci.

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

Lokale wyposażone będą w komfortowy, centralny system ogrzewania. Ciepło wytwarzane będzie w budynkowej kotłowni gazowej będącej współwłasnością lokatorów -  gwarantującej najniższy koszt ogrzewania oraz bezobsługowość instalacji dla mieszkańca. Analogicznie do Etapu I, wszystkie okna pionowe zostaną wyposażone w oszklenie 3-szybowe.

Lokalizacja

Blisko centrum, blisko zieleni

Położenie jest niewątpliwie jednym z atutów naszego osiedla. Na skraju puszczy a zarazem kilka minut od centrum miasta, skomunikowane, z bliskością sklepów, szkół i przedszkoli.

Dogodny dojazd do centrum ul. Duńską łączącą się z obwodnicą śródmiejską. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje ok. 10 minut. Od strony północnej, kilkaset metrów od osiedla rozpoczyna się Puszcza Wkrzańska.

Przepięknie położone osiedle w zielonej części miasta. Jadąc od strony starego Warszewa ulicą Podbórzańską nowe osiedle będzie położone po lewej stronie, najbliżej centrum spośród okolicznych nowych inwestycji mieszkaniowych.

Wszystko na miejscu

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się wszystkie najważniejsze udogodnienia i obiekty infrastruktury potrzebne do komfortowego mieszkania: sklepy, przedszkole, szkoły, kościół, apteki, przystanki autobusowe itd.

Zdjęcia i wizualizacje

Z budowy i z lotu ptaka

Obraz jest wart tysiąc słów - zapraszamy do galerii zdjęć z naszego osiedla - budynki ukończone oraz w realizacji.

Rzuty mieszkań

Znajdź mieszkanie dla siebie

Kliknij na budynku aby zobaczyć szczegółowy rozkład i dane mieszkań oraz informacje o dostępności.

Wybierz budynek z tabelki aby zobaczyć szczegółowy rozkład i dane mieszkań oraz informacje o dostępności.

401 402 403
Zrealizowany

Budynek 401 51 mieszkań, budynek oddany do użytkowania.

W realizacji

Budynek 402 70 mieszkań, zakończenie budowy XII.2018

W realizacji

Budynek 403 70 mieszkań, w przygotowaniu

Potrzebują Państwo więcej informacji?

Zapraszamy do wizyty na terenie budowy (po uprzedniej awizacji) oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Biuro sprzedaży
Facebook
Trwa ładowanie